Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Oferta pracy – pedagog

W związku z dynamicznym rozwojem GENIUS LOCI Niepubliczna Specjalistyczna Przychodnia Psychologiczno-Pedagogiczna poszukuje pracownika na stanowisku: PEDAGOGA od 1.09.2017r.

Oferujemy:

  • wymiar czasu pracy 1/2 etatu (20godz) -umowa o pracę/ umowa zlecenie – do uzgodnienia
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć terapii pedagogicznej dla dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju
  • prowadzenie dziennika zajęć i innej dokumentacji wczesnego wspomagania rozwoju
  • spotkania z rodzicami
  • przeprowadzanie diagnostyki pedagogicznej, wystawianie opinii na potrzeby orzecznictwa
  • organizacja i prowadzenie dodatkowych zajęć plastycznych, integracyjnych, muzycznych
  • udział i organizacja zajęć dla dzieci w ramach imprez organizowanych przez przychodnię

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku pedagoga
  • wykształcenie wyższe pedagogiczne (np. pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika)
  • uprawnienia do prowadzenia terapii pedagogicznej (studia podyplomowe lub kursy)
  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym (mile widziane ukończone kursy z zakresu pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszymi)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową oraz intelektualną oraz z dziećmi z zaburzeniami ze strefy autyzmu
  • kreatywność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie i pasja w pracy z dziećmi
  • umiejętność pracy w zespole-współpraca z innymi specjalistami pracującymi w placówce

Wymagane dokumenty:

  • aktualne CV z listem motywacyjnym
  • kserokopie/skany dokumentów poświadczających kwalifikacje oraz przebieg pracy zawodowej

Oferty można przesyłać na adres : rekrutacja@drsmolka.pl do dnia 31.08.2017r.

W tytule e-maila prosimy o wpisania nazwy „Pedagog”
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.