Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Specjaliści

dr n.med. Mariusz Brąclik

Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. W 2000 roku uzyskał I stopień specjalizacji a w 2004 roku II stopień z Chorób Wewnętrznych. W 2006 roku obronił pracę doktorską pt. ”Stężenie leptyny i ghreliny w surowicy krwi kobiet z zaburzeniami czynności tarczycy”. W 2015 roku uzyskał tytuł Specjalisty Radioterapii Onkologicznej.
Od 2004 roku pracuje jako starszy asystent w Zakładzie Radioterapii Szpitala im. Leszczyńskiego w Katowicach.

W naszym centrum pan doktor konsultuje pacjentów z chorobami onkologicznymi, kwalifikuje do leczenia radioterapeutycznego. Przeprowadza również konsultacje pacjentów z chorobami tarczycy. Wykonuje USG tarczycy, węzłów chłonnych, jamy brzusznej.

dr n. med. Wojciech Smółka

specjalista otolaryngolog
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii medycznej w 1995roku. W 1998 roku uzyskał I stopień a w 2003 II stopień specjalizacji z otorynolaryngologii. W 2008 roku obronił pracę doktorską pt. „Odległe wyniki leczenia otosklerozy metodą stapedotomii małookienkowej”

dr n. med. Andrzej Szczęśniak

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 2005roku. W 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty z ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

dr hab.n.med. Wojciech Kaspera

specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii
Specjalista z zakresu neurochirurgii i neurotraumatologii. Zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów mózgu i kręgosłupa.

lek. med. Katarzyna Karwicka

specjalista pediatrii oraz reumatologii
lek. med. Katarzyna Karwicka jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację II stopnia z pediatrii oraz reumatologii, w trakcie specjalizacji z immunologii klinicznej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress