Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Specjaliści

dr n.med. Mariusz Brąclik

Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. W 2000 roku uzyskał I stopień specjalizacji a w 2004 roku II stopień z Chorób Wewnętrznych. W 2006 roku obronił pracę doktorską pt. ”Stężenie leptyny i ghreliny w surowicy krwi kobiet z zaburzeniami czynności tarczycy”. W 2015 roku uzyskał tytuł Specjalisty Radioterapii Onkologicznej.
Od 2004 roku pracuje jako starszy asystent w Zakładzie Radioterapii Szpitala im. Leszczyńskiego w Katowicach.

W naszym centrum pan doktor konsultuje pacjentów z chorobami onkologicznymi, kwalifikuje do leczenia radioterapeutycznego. Przeprowadza również konsultacje pacjentów z chorobami tarczycy. Wykonuje USG tarczycy, węzłów chłonnych, jamy brzusznej.

dr n. med. Katarzyna Smółka
dr n. med. Katarzyna Smółka

specjalista rehabilitacji medycznej
Ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1999roku. W 2010 zdobyła specjalizację z rehabilitacji medycznej a w 2013r obroniła pracę doktorską pt. „Ocena wybranych metod rehabilitacji pacjentów z przewlekłym jednostronnym uszkodzeniem narządu przedsionkowego”.

dr hab. n. med. Sławomir Kroczka
dr hab. n. med. Sławomir Kroczka

specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej
Obecnie Zastępca Ordynatora Oddziału Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

lek. med. Piotr Szczerbiński

specjalista ortopedii i traumatologii
Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie Starszy Asystent Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu oraz Oddziału Ortopedii Dziecięcej Centrum Diagnostyczno-Zabiegowego Medicina w Krakowie.

lek. med. Katarzyna Adler
lek. med. Katarzyna Adler

specjalista pediatrii
Po ukończeniu studiów bezpośrednio rozpoczęła pracę zawodową uzyskując specjalizacje z pediatrii. Od początku do chwili obecnej jest związana z pracą w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress