Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Specjaliści

dr n.med. Mariusz Brąclik

Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. W 2000 roku uzyskał I stopień specjalizacji a w 2004 roku II stopień z Chorób Wewnętrznych. W 2006 roku obronił pracę doktorską pt. ”Stężenie leptyny i ghreliny w surowicy krwi kobiet z zaburzeniami czynności tarczycy”. W 2015 roku uzyskał tytuł Specjalisty Radioterapii Onkologicznej.
Od 2004 roku pracuje jako starszy asystent w Zakładzie Radioterapii Szpitala im. Leszczyńskiego w Katowicach.

W naszym centrum pan doktor konsultuje pacjentów z chorobami onkologicznymi, kwalifikuje do leczenia radioterapeutycznego. Przeprowadza również konsultacje pacjentów z chorobami tarczycy. Wykonuje USG tarczycy, węzłów chłonnych, jamy brzusznej.

dr n. med. Joanna Badura

specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii
Specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii. Prowadzi konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Wykonuje USG Doppler naczyń oraz USG jamy brzusznej.

lek. med. Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

specjalista pediatrii i gastroenterologii dziecięcej
0d 25 lat jest praktykującym pediatrą, posiada specjalizację z gastrologii. Aktualnie pracuje w Oddziale Gastrologii Centrum Pediatrii w Sosnowcu.

dr n. med. Wojciech Smółka
dr n. med. Wojciech Smółka

specjalista otolaryngolog
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii medycznej w 1995roku. W 1998 roku uzyskał I stopień a w 2003 II stopień specjalizacji z otorynolaryngologii. W 2008 roku obronił pracę doktorską pt. „Odległe wyniki leczenia otosklerozy metodą stapedotomii małookienkowej”

dr hab. n. med. Sławomir Kroczka
dr hab. n. med. Sławomir Kroczka

specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej
Obecnie Zastępca Ordynatora Oddziału Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress