Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Specjaliści

dr n. med. Wojciech Merk

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, od 2009 roku związany zawodowo z Katedrą i Kliniką Psychiatrii i Psychoterapii ŚUM w Katowicach-Ochojcu, gdzie obecnie pracuje jako starszy asystent i wykładowca. Ukończył dwuletnie studia podyplomowe w zakresie podstaw psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W 2015r. uczestniczył w VII Szkole Neuropsychofarmakologii ECNP w Oksfordzie. Doświadczenie zawodowe uzyskiwał pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Leczenia Uzależnień

W 2016 roku obronił pracę doktorską pt. “Badanie wybranych polimorfizmów genów: transportera aminokwasów pobudzających oraz transportera glicyny 1 u chorych na schizofrenię.”

Jest autorem lub współautorem 16 doniesień naukowych publikowanych w czasopismach o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych, co dało wyraz m. in. w przygotowaniu posterów naukowych czy wystąpień ustnych.

Zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół biologicznych metod leczenia zaburzeń psychicznych, psychofarmakoterapii oraz seksuologii.

dr hab.n.med. Wojciech Kaspera

specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii
Specjalista z zakresu neurochirurgii i neurotraumatologii. Zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów mózgu i kręgosłupa.

dr n. med. Katarzyna Smółka

specjalista rehabilitacji medycznej
Ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1999roku. W 2010 zdobyła specjalizację z rehabilitacji medycznej a w 2013r obroniła pracę doktorską pt. „Ocena wybranych metod rehabilitacji pacjentów z przewlekłym jednostronnym uszkodzeniem narządu przedsionkowego”.

dr n. med. Andrzej Szczęśniak

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 2005roku. W 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty z ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

lek. med. Katarzyna Karwicka

specjalista pediatrii oraz reumatologii
lek. med. Katarzyna Karwicka jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację II stopnia z pediatrii oraz reumatologii, w trakcie specjalizacji z immunologii klinicznej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress