Godziny Otwarcia : Poniedziałek-piątek: 8-20, Sobota: 8-16
  Kontakt :

Specjaliści

mgr Małgorzata Buła

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (I stopień) oraz na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach (II stopień).
Doświadczenie zawodowe zdobywała jako fizjoterapeutka w Powiatowym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Będzinie, w Szpitalu Powiatowym w Czeladzi oraz odbyła praktyki w Szpitalu Murcki w Katowicach. Dodatkowo pracuje jako fizjoterapeutka w Grupie Medycznej Euro-Med w Oświęcimiu.
Główne zainteresowania zawodowe to rehabilitacja dzieci i młodzieży z wadami postawy, skoliozami i zaburzeniami neurologicznymi.
Prywatnie uwielbia wyprawy w góry, jazdę na rolkach, podróże oraz jest wielką miłośniczką czytania książek. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.

mgr Karolina Nowak

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w przychodni „MILOWICE” w Sosnowcu, w Reha-dud i w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla Przewlekle Chorych w Chrzanowie oraz podczas praktyk i stażu w Centrum Medycznym Dr Smółka.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress