Godziny Otwarcia : Poniedziałek-piątek: 8-20, Sobota: 8-16
  Kontakt :

Specjaliści

mgr Aleksandra Jurczyk

Tytuł magistra psychologii zdobyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyłam kurs wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, który umożliwia zorganizowanie wczesnej i systematycznej pomocy dzieciom zagrożonym nieprawidłowym rozwojem. Obecnie poszerzam swoją wiedzę studiując oligofrenopedagogikę oraz przygotowanie pedagogiczne.
Doświadczenie psychologiczne zdobyłam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chrzanowie.
Praca z dziećmi jest emocjonująca, pełna wyzwań i nieszablonowa. Dzieci nie popełniają błędów, one po prostu wykonują coś źle, ponieważ dopiero się uczą. Nauka, czas, poświęcenie oraz emocjonalne wsparcie buduje mocne fundamenty pod to kim chce być dziecko i jakich będzie dokonywać wyborów. Angażuję się w pracę z dziećmi, ponieważ chcę wspomagać rodziców i ich pociechy w dążeniu do rozwijania ich potencjału, który w nich drzemie.
U dzieci najpiękniejsza jest szczerość i dostrzeganie świata swym kolorowym, bajkowym oraz „innym” okiem. Poniżej znajduje się cytat, który obrazuje to w jaki sposób dzieci widzą otoczenie, a jak my dorośli możemy widzieć to swym „dojrzałym” okiem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress