Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Specjaliści

mgr Ewelina Szczęsny

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studia podyplomowe z Przygotowania pedagogicznego w Instytucie Studiów Podyplomowych w Warszawie oraz studia podyplomowe z Neurorozwojowej terapii dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego na GWSH w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w Centrum zdrowia dziecka w Sosnowcu oraz w przychodni „MILOWICE”.

Ukończyła kursy pogłębiające wiedzę z zakresu rehabilitacji:
  • Taping Rehabilitacyjny – 2016 r.
  • Koncepcja Kształtowania motorycznego w treningu funkcjonalnym – 2017 r.
  • BLS for Healthcare Providers Course – 2018 r.
  • Kinesiotaping w pediatrii – 2019 r.
  • Wprowadzenie do metody NEURAC 1 i wykorzystania aparatu REDCORD w rehabilitacji medycznej – 2019 r.
  • Innowacyjność w korekcji skolioz- metodyka i aparatura SKOL-AS – 2019 r.
  • Kompleksowa diagnostyka i terapia skolioz, choroby Scheuermanna i wad postawy wg metody FITS (FUNKCJONALNA INDYWIDUALNA TERAPIA SKOLIOZ) – 2019 r.
Uczestniczyła w konferencjach ogólnopolskich:
  • Praktyczne zastosowanie wiedzy psychologicznej w pracy fizjoterapeuty – 2017 r.
  • Procesy dynamicznej interakcji, zachodzące pomiędzy funkcjami sensomotorycznymi a widzenia, koniecznymi do jednoczesnej organizacji postawy, ruchów w przestrzeni i uczestnictwa – 2018 r.

Główne zainteresowania zawodowe to rehabilitacja dzieci i młodzieży z uszkodzeniami układu nerwowego, chorobami genetycznymi, wadami postawy i skoliozami.

Prywatnie – wesoła pasjonatka podróży bliskich i dalekich oraz zumby. W wolnym czasie lubi spędzać czas z ludźmi, oglądać filmy i czytać książki.

mgr Natalia Kowalska

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała realizując praktyki w wielu renomowanych szpitalach.

mgr Kamila Furtak

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia, a także studia podyplomowe - Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego - w Gornośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Katarzyna Kulczyk
mgr Katarzyna Kulczyk

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (I stopień) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (II stopień), a także studia I stopnia na kierunku Taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress