Godziny Otwarcia : Poniedziałek-piątek: 8-20, Sobota: 8-16
  Kontakt :

Specjaliści

mgr Karolina Nowak

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w przychodni „MILOWICE” w Sosnowcu, w Reha-dud i w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym dla Przewlekle Chorych w Chrzanowie oraz podczas praktyk i stażu w Centrum Medycznym Dr Smółka. 

Ukończyła kursy pogłębiające wiedzę z zakresu rehabilitacji:

  • Kinesiotaping w pediatrii – 2021 r.

W najbliższej przyszłości planuje rozpoczęcie studiów podyplomowych na kierunku Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego na GWSH w Katowicach oraz odbycie kursów:

  • Kompleksowa diagnostyka i terapia skolioz, choroby Scheuermanna i wad postawy wg metody FITS (FUNKCJONALNA INDYWIDUALNA TERAPIA SKOLIOZ) 
  • Trójpłaszczyznowa terapia manualna wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych – metoda Zukunft-Huber

Główne zainteresowania zawodowe to rehabilitacja dzieci i młodzieży z uszkodzeniami układu nerwowego, chorobami genetycznymi, wadami postawy i skoliozami.

Prywatnie – pasjonatka długich spacerów oraz jazdy na rolkach. W wolnym czasie uwielbia grać w siatkówkę, czytać książki, oglądać seriale oraz spędzać czas z przyjaciółmi.

mgr Małgorzata Buła

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (I stopień) oraz na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach (II stopień).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress