Godziny Otwarcia : Poniedziałek-piątek: 8-20, Sobota: 8-16
  Kontakt :

Specjaliści

mgr Natalia Kowalska

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała realizując praktyki w Wojewódzkim Szpitalu Wielospecjalistycznym w Częstochowie, Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie, Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 7 SUM w Katowicach, Hipomedical 2 Ośrodku Rehabilitacji Dzieci „Zabajka 2” oraz w Ośrodku Rehabilitacyno – Wychowawczym dla Dzieci Niepełnosprawnych w Jaworznie.

Ukończyła wiele kursów pogłębiających wiedzę z zakresu rehabilitacji:
  • Kurs Thera – Band Academy: Ćwiczenia oporowe i równoważne z zastosowaniem przyborów Thera – Band. Katowice 2013.
  • Kinezjotaping – Basic course. Kraków 2014.
  • Fizjoterapia Dziecka Ryzyka. Katowice 2015.
  • Trójpłaszczyznowa terapia manualna wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych. Barbara Zukunft – Huber. Wrocław 2016.
  • Kompleksowa diagnostyka i terapia skolioz, choroby Scheuermanna i wad postawy wg Koncepcji/Metody FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz). Wrocław 2016.
  • Terapia Neurorozwojowa NDT – Bobath. Warszawa 2019
  • Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Diagnoza i terapia odcinka szyjnego i czaszki u dzieci i niemowląt”. Katowice 2019.
  • Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii. Jaworzno 2019.
Uczestniczyła w ogólnopolskich konferencjach:
  • Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Nowoczesna diagnostyka i terapia fizykalna”. Chorzów 2010.

Główne zainteresowania zawodowe to rehabilitacja najmłodszych dzieci.

mgr Aleksandra Nawrot

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, studia podyplomowe z zakresu Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, Przygotowanie Pedagogiczne w Instytucie Studiów Podyplomowych w Warszawie oraz Neurorozwojową Terapię Dzieci z Uszkodzeniami Układu Nerwowego na GWSH w Katowicach.

Katarzyna Kulczyk
mgr Katarzyna Rzepecka

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (I stopień) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (II stopień), a także studiów I stopnia na kierunku Taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne.

mgr Ewelina Kurek

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studia podyplomowe z Przygotowania pedagogicznego w Instytucie Studiów Podyplomowych w Warszawie oraz studia podyplomowe z Neurorozwojowej terapii dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego na GWSH w Katowicach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress