Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Nowy specjalista pediatrii lek.med. Ewa Domaradzka

Nowy specjalista pediatrii lek.med. Ewa Domaradzka

Z przyjemnością informujemy, że od stycznia dołącza do naszego zespołu specjalista pediatrii, lek.med. Ewa Domaradzka, asystent Oddziału Pediatrii i Neurologii Wieku Rozwojowego w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, kończąca specjalizację z zakresu neurologii dziecięcej.

Pani doktor w naszym Centrum Medycznym będzie zajmowała się konsultacją najmłodszych pacjentów z zakresu neurologii dziecięcej oraz kwalifikacją dzieci, u których zachodzą wątpliwości co do przeprowadzenia szczepień. Duże doświadczenie w tej dziedzinie zdobyła pracując w Poradni Konsultacyjnej Szczepień dla Dzieci z Grup Ryzyka w WSSD im. Św. Ludwika Krakowie, gdzie zajmowała się dziećmi i młodzieżą, u których występowały problemy z realizacją kalendarza szczepień. Prowadziła kursy doszkalające dla lekarzy w tej dziedzinie. Ukończyła również kurs uprawniający do przeprowadzania szczepień niezbędnych w podróży do krajów egzotycznych.

Specjalizację z pediatrii uzyskała w 2005 roku, pracując w tym czasie na Oddziale Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Obecnie pracuje w Oddziale Pediatrii i Neurologii Wieku Rozwojowego w GCZD w Katowicach, kontynuując specjalizację z neurologii dziecięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress