Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Procedury sanitarne – przypomnienie

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i stale utrzymującą się wysoką liczbą zakażeń koronawirusem i zgonów, przypominamy o najważniejszych zasadach obowiązujących w naszym Centrum Medycznym mających zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i całemu zespołowi pracowników:

1. Na terenie poczekalni/rejestracji Centrum Medycznego Dr Smółka mogą przebywać (poza personelem rejestracji) maksymalnie 3 osoby.
2. Na terenie Centrum Medycznego Dr Smółka obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek zakrywających usta i nos (wyjątek stanowią dzieci poniżej 4 roku życia oraz osoby z upośledzeniem umysłowym lub całościowymi zaburzeniami rozwoju). Przyłbice, szaliki, chustki nie są akceptowaną ochroną na terenie przychodni.
3. Pełnoletni pacjent umówiony na wizytę lekarską wchodzi na teren przychodni bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią osoby wymagające z racji wieku, niepełnosprawności lub stanu zdrowia opieki osoby drugiej).
4. Niepełnoletniemu pacjentowi na wizycie lekarskiej może towarzyszyć wyłącznie jeden rodzic/opiekun.
5. Rodzice/opiekunowie dzieci w czasie terapii oczekują na podopiecznych poza terenem przychodni (wyjątek stanowią dzieci poniżej trzeciego roku życia).
6. Terapie pacjentów odbywają się w oddzielnych pomieszczeniach (1 pacjent-1 terapeuta), które są wietrzone i dezynfekowane po każdej terapii.
7. Rodzice/opiekunowie dzieci odbierają dzieci dokładnie o wyznaczonej godzinie zakończenia terapii.

Z pełną treścią procedur higienicznych obowiązujących w Centrum Medycznym Dr Smółka w czasie pandemii można zapoznać się tutaj.

Zapisanie się na wizytę/terapię jest równoznaczne z akceptacją obowiązujących procedur. Pacjenci nie stosujący się do zasad bezpieczeństwa, nie będą obsługiwani

Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy. Pomimo pandemii chcemy nadal rzetelnie opiekować się małymi i dużymi pacjentami, ale tylko dbając wspólnie o zdrowie nasze i naszych pacjentów jesteśmy w stanie przetrwać te trudne czasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress