Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Warszaty dla kobiet: TRENING DNA MIEDNICY

Warszaty dla kobiet: TRENING DNA MIEDNICY

NOWOŚĆ!!!!

Warszaty dla kobiet: TRENING DNA MIEDNICY

Warsztaty będą się odbywały co 2 tygodnie po 2h w kameralnych grupach 3-5 osobowych. Pełny cykl warsztatów obejmuje 4 spotkania. Pierwsza edycja rozpocznie się 9.01.2015 o godz.17.00.
Warsztaty będą prowadzone przez p. Katarzynę Kucab-Klich, certyfikowanego trenera metody BeBo® .

Zapraszamy kobiety:
-po porodzie
-w wieku okołomenopauzalnym lub po menopauzie
-z incydentami nietrzymania moczu podczas wysiłku lub uprawiania sportu
-chcące nauczyć się jak wykorzystać potencjał kobiecości

Problem nietrzymania moczu i obniżania narządu rodnego dotyka duży odsetek kobiet, stając się istotnym problemem społecznym. Prowadzi do ograniczenia przestrzeni życiowej do miejsc, w których znajduje się toaleta. Wyklucza z podróżowania, uprawiania ulubionego sportu, pozbawia życie spontaniczności, odbiera radość z satysfakcjonującego życia seksualnego.

Dlatego tak ważne jest, aby każda kobieta nauczyła się, jak zachować kontrolę nad własnym ciałem i cieszyć się zdrowiem w jego pełnym wymiarze do końca życia.

Efektywny trening dna miednicy wg metody BeBo® obejmuje: ćwiczenia świadomościowe, ćwiczenia wzmacniające, techniki relaksacyjne, ćwiczenia oddechowe, naukę integrowania głębokich mięśni dna miednicy podczas czynności dnia codziennego.
Na trening dna miednicy nigdy nie jest za późno. Proces zmian hormonalnych, przebyte porody i szereg innych czynników mają negatywny wpływ na jakość tkanki łącznej i mięśniowej okolicy krocza. Nawet osoby po operacjach przeprowadzonych ze względu na nietrzymanie moczu lub obniżanie narządów powinny odbyć kurs treningu dna miednicy, aby zapobiec nawrotom objawów.

Polecamy artykuł nt. Metody Be-Bo: Kliknij tutaj

Prosimy pacjentki przed rozpoczęciem cyklu warsztatów o wypełnienie załączonej ankiety.
Ma ona na celu ułatwienie prowadzenie zajęć dopasowanych do konkretnych potrzeb pacjentek. Informacje przekazywane w ankiecie są traktowane jako poufne i są wyłącznie do wiadomości instruktora prowadzącego zajęcia.

ANKIETA

Informacje i zapisy: Centrum Medyczne Dr Smółka tel. 664 959 419

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress