Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska

FIZJOTERAPEUTA

Poszukujemy osób na 4 stanowiska

  • Fizjoterapeuta do rehabilitacji osób dorosłych -min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku fizjoterapeuta, terapeuta manualny-mile widziane ukończone kursy PNF, Kalternborn, Cyriax, terapia tkanek miękkich i inne
  • Fizjoterapeuta do pracy z dziećmi ze skoliozami i wadami postawy-mile widziane ukończone kursy terapii FITS, PNF
  • Fizjoterapeuta do pracy z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi-wymagany ukończony kurs NDT-Bobath, mile widziany kurs NDT-Bobath Baby, kurs met. Prechtla i inne kursy z zakresu rehabilitacji pediatrycznej
  • Terapeuta SI-wymagany ukończony pełny kurs terapii SI z uprawnieniami do przeprowadzania diagnozy SI

Rodzaj umowy oraz godziny pracy do uzgodnienia indywidualnie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@drsmolka.pl . Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ
  • Pracodawca: GENIUS LOCI Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna, ul. ks. J. Skorupki 1C w Chrzanowie
  • Zakres obowiązków: obsługa administracyjna poradni psychologiczno – pedagogicznej, wypełnianie sprawozdań, wystawienie faktur, przyjmowanie rozmów telefonicznych i obsługa bezpośrednia, ewidencjonowanie wizyt i danych osobowych w systemach informatycznych
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony/umowa zlecenie – do uzgodnienia
  • Wymiar godzin: 1/2 etatu
  • Data rozpoczęcia: 01.10.2016r.
  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Inne wymagania: znajomość systemu Windows i biegła obsługa pakietu Office

CV wraz z listem motywacyjnym proszę kierować na adres mailowy: rekrutacja@drsmolka.pl