Szukaj
Close this search box.
kardiolog dziecięcy lek. med. Maciej Gardoń Centrum Medyczne Dr Smółka
lek. med. Maciej Gardoń
Specjalizacja: Kardiologia dziecięca

lek. med. Maciej Gardoń

Maciej Gardoń jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie kardiologii dziecięcej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Wcześniej przez 2 lata brał aktywny udział w zabiegach kardiochirurgicznych u dorosłych i dzieci w Śląskim Centrum Chorób Serca w ramach specjalizacji z kardiochirurgii.
Aktywnie poszerza swoją wiedzę, uczęszczając na konferencje i kongresy tak krajowe, jak i zagraniczne.
Jest członkiem licznych towarzystw naukowych zajmujących się problematyką wrodzonych wad serca, kardiologią dziecięcą oraz pacjentami z grupy ACHD (młodociani i młodzi dorośli z wrodzonymi wadami serca).
W swojej praktyce kieruje się medycyną opartą na faktach (EBM), w tym najnowszymi wytycznymi europejskimi i amerykańskimi.
Prywatnie miłośnik dobrego jedzenia, zwiedzania świata oraz poznawania innych kultur. Obecnie spełnia największe marzenie z czasów dzieciństwa – rozpoczyna przygodę ze strzelectwem bojowym i medycyną pola walki.

Przyjmuje pacjentów do 18 roku życia oraz dorosłych z wrodzonymi wadami serca.

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.