Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Aktualności

Nowa kardiolog – dr n. med. Marta Kurdziel

Mamy olbrzymią przyjemność poinformować, że do naszego zespołu dołączyła dr n. med. Marta Kurdziel. Pani Doktor jest specjalistką kardiologii z pasją do medycyny, sportu i gór.

W naszym Centrum Medycznym będzie prowadziła kompleksowe konsultacje kardiologiczne wraz z badaniem ECHO serca.
Doświadczenie kliniczne zdobywa w Oddziale Kardiologii w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Posiada certyfikat do wykonywanie badań echokardiografii przezklatkowch Europejskiego Towarzystwa Obrazowania Sercowo-Naczyniowego (EACVI).

Autor licznych prac naukowych i publikacji w międzynarodowych czasopismach. Rozprawę doktorską oparła na badaniach wpływu ekstremalnych wysokości podczas zdobywania ośmiotysięczników na wybrane zagadnienia układu sercowo-naczyniowego. Poza pracą miłośnik biegów górskich, wspinaczki i jeździectwa.

Rejestracja telefoniczna
☎️+48664959419

Czytaj więcej
Badanie USG piersi

Badanie USG piersi – dr n. med. Władysław Stanek

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nawiązaliśmy współpracę z p. dr. n. med. Władysławem Stankiem, specjalistą ginekologiem-położnikiem. Pan doktor będzie w naszym centrum wykonywał USG piersi. Zapraszamy wszystkie Panie dbająca o zdrowie!

Przypominamy, że profilaktyczne badanie USG piersi powinno być wykonane pierwszy raz w wieku 25 lat i corocznie u każdej kobiety powyżej 30 roku życia. Regularne badania pozwalają wykryć zmiany nowotworowe we wczesnym stadium oraz takie które w przyszłości mogą przekształcić się w zagrażający życiu nowotwór. Wczesne wykrycie tych zmian daje szansę na skuteczniejsze leczenie!

Rejestracja na badanie tel. 664959419, pierwsze terminy już 13.02.2021!

Czytaj więcej

Zatrudnimy fizjoterapeutę/fizjoterapeutkę!

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku fizjoterapia
  • min. 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • dyspozycyjność do pracy również w godzinach popołudniowych
  • szkolenia z zakresu rehabilitacji pediatrycznej, terapii skolioz mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy i rozwoju w ambitnym zespole specjalistów zajmujących się terapią dzieci i młodzieży,
  • możliwość ambitnej pracy naukowej przy projekcie badawczo-rozwojowym
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dofinansowanie szkoleń, kursów, studiów podyplomowych
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze

Osoby zainteresowane pracą w Centrum Medycznym Dr Smółka prosimy o przesłanie aplikacji na nasz adres mailowy: [email protected] z dopisaną klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tj. DZ. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Czytaj więcej

Procedury sanitarne – przypomnienie

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i stale utrzymującą się wysoką liczbą zakażeń koronawirusem i zgonów, przypominamy o najważniejszych zasadach obowiązujących w naszym Centrum Medycznym mających zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i całemu zespołowi pracowników:

1. Na terenie poczekalni/rejestracji Centrum Medycznego Dr Smółka mogą przebywać (poza personelem rejestracji) maksymalnie 3 osoby.
2. Na terenie Centrum Medycznego Dr Smółka obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek zakrywających usta i nos (wyjątek stanowią dzieci poniżej 4 roku życia oraz osoby z upośledzeniem umysłowym lub całościowymi zaburzeniami rozwoju). Przyłbice, szaliki, chustki nie są akceptowaną ochroną na terenie przychodni.
3. Pełnoletni pacjent umówiony na wizytę lekarską wchodzi na teren przychodni bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią osoby wymagające z racji wieku, niepełnosprawności lub stanu zdrowia opieki osoby drugiej).
4. Niepełnoletniemu pacjentowi na wizycie lekarskiej może towarzyszyć wyłącznie jeden rodzic/opiekun.
5. Rodzice/opiekunowie dzieci w czasie terapii oczekują na podopiecznych poza terenem przychodni (wyjątek stanowią dzieci poniżej trzeciego roku życia).
6. Terapie pacjentów odbywają się w oddzielnych pomieszczeniach (1 pacjent-1 terapeuta), które są wietrzone i dezynfekowane po każdej terapii.
7. Rodzice/opiekunowie dzieci odbierają dzieci dokładnie o wyznaczonej godzinie zakończenia terapii.

Z pełną treścią procedur higienicznych obowiązujących w Centrum Medycznym Dr Smółka w czasie pandemii można zapoznać się tutaj.

Zapisanie się na wizytę/terapię jest równoznaczne z akceptacją obowiązujących procedur. Pacjenci nie stosujący się do zasad bezpieczeństwa, nie będą obsługiwani

Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy. Pomimo pandemii chcemy nadal rzetelnie opiekować się małymi i dużymi pacjentami, ale tylko dbając wspólnie o zdrowie nasze i naszych pacjentów jesteśmy w stanie przetrwać te trudne czasy.

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress