Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Specjaliści

dr n. med. Joanna Badura

specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii
Specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii. Prowadzi konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Wykonuje USG Doppler naczyń oraz USG jamy brzusznej.

dr n. med. Wojciech Smółka

specjalista otolaryngolog
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii medycznej w 1995roku. W 1998 roku uzyskał I stopień a w 2003 II stopień specjalizacji z otorynolaryngologii. W 2008 roku obronił pracę doktorską pt. „Odległe wyniki leczenia otosklerozy metodą stapedotomii małookienkowej”

dr n. med. Katarzyna Smółka

specjalista rehabilitacji medycznej
Ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1999roku. W 2010 zdobyła specjalizację z rehabilitacji medycznej a w 2013r obroniła pracę doktorską pt. „Ocena wybranych metod rehabilitacji pacjentów z przewlekłym jednostronnym uszkodzeniem narządu przedsionkowego”.

dr hab. n. med. Sławomir Kroczka

specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej
Obecnie Zastępca Ordynatora Oddziału Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

dr hab.n.med. Wojciech Kaspera

specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii
Specjalista z zakresu neurochirurgii i neurotraumatologii. Zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów mózgu i kręgosłupa.

dr n.med. Mariusz Brąclik

specjalista chorób wewnętrznych i radioterapii onkologicznej
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. W 2000 roku uzyskał I stopień specjalizacji a w 2004 roku II stopień z Chorób Wewnętrznych.

lek. med. Katarzyna Adler

specjalista pediatrii
Po ukończeniu studiów bezpośrednio rozpoczęła pracę zawodową uzyskując specjalizacje z pediatrii. Od początku do chwili obecnej jest związana z pracą w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym.

lek.med. Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

specjalista pediatrii i gastroenterologii dziecięcej
0d 25 lat jest praktykującym pediatrą, posiada specjalizację z gastrologii. Aktualnie pracuje w Oddziale Gastrologii Centrum Pediatrii w Sosnowcu.

lek. med. Katarzyna Karwicka

specjalista pediatrii oraz reumatologii
lek. med. Katarzyna Karwicka jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację II stopnia z pediatrii oraz reumatologii, w trakcie specjalizacji z immunologii klinicznej.

mgr Magdalena Bucior

Psycholog, oligofrenopedagog, nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem pracy na łącznie trzech etapach edukacyjnych: nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, klas IV—VI oraz gimnazjum.

mgr Dagmara Odrzywołek

Dyplom uzyskała w 2008 r, ukończyła specjalność w zakresie psychologii klinicznej oraz psychologii pracy i organizacji. Uczestniczka Kongresu Polskiej Federacji Psychoterapii. Trenerka w zakresie metod efektywnej nauki oraz mnemotechnik.

mgr Anna Prochwicz

Absolwentka filologii polskiej (specjalizacja nauczycielska), logopedii i surdologopedii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracuje jako logopeda w poradni psychologiczno-pedagogicznej i szkole podstawowej, prowadzi terapię surdologopedyczną w dziennym oddziale rehabilitacji słuchu i mowy.

mgr Justyna Palka

Neurologopeda, logopeda, oligofrenopedagog
W 2010 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych oraz studia pierwszego stopnia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W2012 roku uzyskała dyplom logopedy.

mgr Paulina Bochenek

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Obecnie pracuje z osobami z problemami neurologicznymi. Posiada także duże doświadczenia w wykonywaniu masaży, które łączy z leczeniem dysfunkcji ze strony układu mięśniowo-powięziowego.

mgr Kamila Furtak

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia, a także studia podyplomowe - Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego - w Gornośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

mgr Natalia Grabowska

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała realizując praktyki w wielu renomowanych szpitalach.

mgr Izabela Wojtas

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Bierze udział w konferencjach naukowo – szkoleniowych. Brała udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodych Fizjoterapeutów.

mgr Szymon Suliga

Zdobył tytuł magistra fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w 2012 roku. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie w pracy z dziećmi, między innymi odbywając półroczny staż w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress