Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Specjaliści

dr n. med. Wojciech Smółka
dr n. med. Wojciech Smółka

specjalista otolaryngolog
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii medycznej w 1995roku. W 1998 roku uzyskał I stopień a w 2003 II stopień specjalizacji z otorynolaryngologii. W 2008 roku obronił pracę doktorską pt. „Odległe wyniki leczenia otosklerozy metodą stapedotomii małookienkowej”

dr n. med. Katarzyna Smółka
dr n. med. Katarzyna Smółka

specjalista rehabilitacji medycznej
Ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1999roku. W 2010 zdobyła specjalizację z rehabilitacji medycznej a w 2013r obroniła pracę doktorską pt. „Ocena wybranych metod rehabilitacji pacjentów z przewlekłym jednostronnym uszkodzeniem narządu przedsionkowego”.

dr hab. n. med. Sławomir Kroczka
dr hab. n. med. Sławomir Kroczka

specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej
Obecnie Zastępca Ordynatora Oddziału Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

dr hab.n.med. Wojciech Kaspera
dr hab.n.med. Wojciech Kaspera

specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii
Specjalista z zakresu neurochirurgii i neurotraumatologii. Zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów mózgu i kręgosłupa.

dr n.med. Mariusz Brąclik
dr n.med. Mariusz Brąclik

specjalista chorób wewnętrznych i radioterapii onkologicznej
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. W 2000 roku uzyskał I stopień specjalizacji a w 2004 roku II stopień z Chorób Wewnętrznych.

dr n. med. Joanna Badura

specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii
Specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii. Prowadzi konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Wykonuje USG Doppler naczyń oraz USG jamy brzusznej.

Zdjęcie - Piotr Szczerbiński
lek. med. Piotr Szczerbiński

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie Starszy Asystent Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu oraz Oddziału Ortopedii Dziecięcej Centrum Diagnostyczno-Zabiegowego Medicina w Krakowie.

lek. med. Katarzyna Adler
lek. med. Katarzyna Adler

specjalista pediatrii
Po ukończeniu studiów bezpośrednio rozpoczęła pracę zawodową uzyskując specjalizacje z pediatrii. Od początku do chwili obecnej jest związana z pracą w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym.

lek.med. Anna Bożkiewicz-Kasperczyk
lek. med. Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

specjalista pediatrii i gastroenterologii dziecięcej
0d 25 lat jest praktykującym pediatrą, posiada specjalizację z gastrologii. Aktualnie pracuje w Oddziale Gastrologii Centrum Pediatrii w Sosnowcu.

lek. med. Katarzyna Karwicka
lek. med. Katarzyna Karwicka

specjalista pediatrii oraz reumatologii
lek. med. Katarzyna Karwicka jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację II stopnia z pediatrii oraz reumatologii, w trakcie specjalizacji z immunologii klinicznej.

mgr Magdalena Bucior
mgr Magdalena Bucior

Psycholog, oligofrenopedagog, nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem pracy na łącznie trzech etapach edukacyjnych: nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, klas IV—VI oraz gimnazjum.

mgr Dagmara Odrzywołek
mgr Dagmara Odrzywołek

Dyplom uzyskała w 2008 r, ukończyła specjalność w zakresie psychologii klinicznej oraz psychologii pracy i organizacji. Uczestniczka Kongresu Polskiej Federacji Psychoterapii. Trenerka w zakresie metod efektywnej nauki oraz mnemotechnik.

mgr Anna Prochwicz
mgr Anna Prochwicz

Absolwentka filologii polskiej (specjalizacja nauczycielska), logopedii i surdologopedii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracuje jako logopeda w poradni psychologiczno-pedagogicznej i szkole podstawowej, prowadzi terapię surdologopedyczną w dziennym oddziale rehabilitacji słuchu i mowy.

mgr Justyna Palka

Neurologopeda, logopeda, oligofrenopedagog
W 2010 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych oraz studia pierwszego stopnia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W2012 roku uzyskała dyplom logopedy.

mgr Paulina Bochenek
mgr Paulina Bochenek

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Obecnie pracuje z osobami z problemami neurologicznymi. Posiada także duże doświadczenia w wykonywaniu masaży, które łączy z leczeniem dysfunkcji ze strony układu mięśniowo-powięziowego.

mgr Kamila Furtak
mgr Kamila Furtak

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia, a także studia podyplomowe - Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego - w Gornośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

mgr Natalia Grabowska
mgr Natalia Grabowska

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała realizując praktyki w wielu renomowanych szpitalach.

mgr Szymon Suliga
mgr Szymon Suliga

Zdobył tytuł magistra fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w 2012 roku. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie w pracy z dziećmi, między innymi odbywając półroczny staż w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress