Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Specjaliści

dr n. med. Wojciech Smółka
dr hab. n. med. Wojciech Smółka

specjalista otolaryngolog
Ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii medycznej w 1995roku. W 1998 roku uzyskał I stopień a w 2003 II stopień specjalizacji z otorynolaryngologii. W 2008 roku obronił pracę doktorską pt. „Odległe wyniki leczenia otosklerozy metodą stapedotomii małookienkowej”

dr n. med. Katarzyna Smółka
dr n. med. Katarzyna Smółka

specjalista rehabilitacji medycznej
Ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1999roku. W 2010 zdobyła specjalizację z rehabilitacji medycznej a w 2013r obroniła pracę doktorską pt. „Ocena wybranych metod rehabilitacji pacjentów z przewlekłym jednostronnym uszkodzeniem narządu przedsionkowego”.

dr hab. n. med. Sławomir Kroczka
dr hab. n. med. Sławomir Kroczka

specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej
Obecnie Zastępca Ordynatora Oddziału Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

dr n. med. Joanna Badura

specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii
Specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii. Prowadzi konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Wykonuje USG Doppler naczyń oraz USG jamy brzusznej.

lek. med. Katarzyna Adler
lek. med. Katarzyna Adler

specjalista pediatrii
Po ukończeniu studiów bezpośrednio rozpoczęła pracę zawodową uzyskując specjalizacje z pediatrii. Od początku do chwili obecnej jest związana z pracą w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym.

lek. med. Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

specjalista pediatrii i gastroenterologii dziecięcej
0d 25 lat jest praktykującym pediatrą, posiada specjalizację z gastrologii. Aktualnie pracuje w Oddziale Gastrologii Centrum Pediatrii w Sosnowcu.

lek. med. Katarzyna Karwicka
lek. med. Katarzyna Karwicka

specjalista pediatrii oraz reumatologii
lek. med. Katarzyna Karwicka jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację II stopnia z pediatrii oraz reumatologii, w trakcie specjalizacji z immunologii klinicznej.

mgr Paulina Sołtysek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku dietetyka.

mgr Anna Prochwicz
mgr Anna Prochwicz

Absolwentka filologii polskiej (specjalizacja nauczycielska), logopedii i surdologopedii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracuje jako logopeda w poradni psychologiczno-pedagogicznej i szkole podstawowej, prowadzi terapię surdologopedyczną w dziennym oddziale rehabilitacji słuchu i mowy.

Katarzyna Kulczyk
mgr Katarzyna Rzepecka

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (I stopień) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (II stopień), a także studiów I stopnia na kierunku Taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne.

mgr Natalia Kowalska

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała realizując praktyki w wielu renomowanych szpitalach.

mgr Ewelina Kurek

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studia podyplomowe z Przygotowania pedagogicznego w Instytucie Studiów Podyplomowych w Warszawie oraz studia podyplomowe z Neurorozwojowej terapii dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego na GWSH w Katowicach.

mgr Aleksandra Nawrot

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, studia podyplomowe z zakresu Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, Przygotowanie Pedagogiczne w Instytucie Studiów Podyplomowych w Warszawie oraz Neurorozwojową Terapię Dzieci z Uszkodzeniami Układu Nerwowego na GWSH w Katowicach.

mgr Karolina Nowak

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w przychodni „MILOWICE” w Sosnowcu, w Reha-dud i w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla Przewlekle Chorych w Chrzanowie oraz podczas praktyk i stażu w Centrum Medycznym Dr Smółka.

mgr Małgorzata Buła

Ukończyła studia na kierunku Fizjoterapia w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (I stopień) oraz na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach (II stopień).

dr n. med. Jacek Dygut

specjalista chirurg ortopeda traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1994 zdobył specjalizację I stopnia, a w 2001 specjalizację II stopnia z zakresu chirurgii ortopedii i traumatologii.

lek. med. Sylwia Pierzchała

lek. med.Sylwia Pierzchała jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Endokrynologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katowicach. Aktywnie poszerza swoją wiedzę, uczęszczając na konferencje i kongresy z zakresu endokrynologii, diabetologii oraz endokrynologii ginekologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress