Godziny Otwarcia : pn-pt: 8-20, sob: 8-16,
  Kontakt :

Wizja i misja

Witamy Państwa serdecznie na stronie Centrum Medycznego Dr Smółka!

Nasze Centrum, otwarte w czerwcu 2014 roku, jest spełnieniem wieloletnich marzeń o stworzeniu placówki w Chrzanowie oferującej szeroki wachlarz usług medycznych i rehabilitacyjnych niedostępnych dotychczas na terenie Powiatu Chrzanowskiego.

Celem naszej placówki jest zapewnienie kompleksowej specjalistycznej opieki lekarskiej oraz profesjonalnej rehabilitacji dzieci i dorosłych w przyjaznym otoczeniu.

Oboje jesteśmy lekarzami a jednocześnie zaangażowanymi rodzicami, więc szczególnie zadbaliśmy o jak najszerszy zakres usług dla dzieci i młodzieży. W naszym przekonaniu warunkiem postawienia rzetelnej diagnozy, zaplanowania i przeprowadzenia dalszego leczenia jest współpraca interdyscyplinarnego zespołu lekarzy i terapeutów.
Dbamy o zapewnienie życzliwej atmosfery, aby cały proces diagnostyczno-leczniczy był jak najmniej stresujący dla naszych małych pacjentów.

Dr Smółka, Centrum Medyczne | ul. ks. J. Skorupki 1C 32-500, Chrzanów Polska | Poniedziałek - środa: 12.00 -20.00, Czwartek - piątek: 08.00-20.00, Sobota: 08.00-14.00 | Rejestracja: (+48) 664 959 419 | centrum@drsmolka.pl | Oferta: Specjalista otolaryngolog

Osobom dorosłym oferujemy szeroką gamę specjalistycznych konsultacji lekarskich, również z zakresu deficytowych specjalizacji (neurochirurg i hipertensjolog), pełen zakres badań USG, rehabilitację w zespołach bólowych kręgosłupa i stawów, schorzeniach neurologicznych, po urazach oraz unikatową w regionie kompleksową rehabilitację w zawrotach głowy i zaburzeniach równowagi jak i rehabilitację w nietrzymaniu moczu.
Planujemy nawiązać w najbliższym czasie współpracę z kolejnymi specjalistami o czym będziemy niezwłocznie informować państwa na stronie internetowej w dziale „Aktualności”.

Serdecznie zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress